Karavanlar hakkında hala şüpheleriniz varsa ve bir sonraki tatiliniz için neden bir karavan rezervasyonu yaptırdığınızı merak ediyorsanız, cevap çok basit: Yoldaki yolculuğunuz sırasında tam özgürlük ve esneklik! Karavan karavanlarının popülaritesi her yıl artıyor ve Bu büyümenin ana nedeni, tam da bu tür araçların sağladığı özgürlük, gideceğiniz yeri istediğiniz hızda keşfetme konusundaki mutlak bağımsızlıktır. Bir karavan ile istediğiniz yöne seyahat etmekte ve planlarınızı istediğiniz zaman değiştirmekte özgürsünüz, sorunsuz ve nerede ve ne zaman duracağınızı seçin Karavan tatilleri basit, rahat ve huzurludur. Mevcut çok sayıda kamp alanı ve otopark nedeniyle, geceyi nerede geçireceğinizi nispeten kolay bir şekilde seçebilirsiniz. Bir derenin mırıltısıyla, hatta denizin dalgalarının şırıltısıyla uyanmanın ne kadar harika olacağını hiç hayal ettiniz mi? Her otel bu imkanı sunmaz. Doğa ile doğrudan teması tercih ederseniz, denize, ormanlara, çayırlara, dağlara veya kırsal alanlara yakın park yerleri genellikle sorun olmaz. Çok güzel yerlerde çok sayıda karavan parkı var, bunların çoğu rezervlerde ve doğal parklarda. Kendinizi sadece karavanla gezmekle sınırlamayın. Araçta bulunan tüm boş alan dikkate alınarak,

KONFOR

Kiralık araç, tatillerinde esneklikten vazgeçmeyen ancak yine de bazı kısıtlamaları olan kişiler için mükemmel bir seçenektir. Check-in ve check-out için önceden belirlenmiş bir saat, otelin konumunun beklediğim kadar iyi olmaması ve gün sonunda seyahat edilen mesafe ne olursa olsun uyumak için otele dönme ihtiyacı gün, örneklerden sadece birkaçı. Bir karavan kiralama ile, nereye giderseniz gidin, program kaygısı olmadan “evinizin” konforunu yanınızda taşıyabilirsiniz. Ve hepsinden önemlisi, dinlenmek, yemek yemek, uyumak ve hatta manzaranın tadını çıkarmak için nerede ve ne zaman mola vereceğinizi seçebilirsiniz! Muhteşem bakış açıları. Ve hedefinize ulaştığınızda, örneğin restoranı seçmekle zaman kaybetmek veya yemeğinizin servis edilmesi için sonsuza kadar beklemek zorunda kalmayacaksınız. En iyi gereçlerle donatılmış mutfağınızda tüm aile için lezzetli bir yemek hazırlayabilirsiniz!

SINIRLI BİR BÜTÇEYLE SEYAHAT ETMEK

Karavan kiralama fiyatları standart araç kiralama fiyatları ile kıyaslanmamalıdır. Bir karavanın fiyatını grup/aile için bir otel maliyetiyle karşılaştırmak daha mantıklıdır. Bir eğlence aracının sağladığı tüm avantajlara ek olarak, konaklama için harcadığınızdan daha az harcama yaptığınızı hemen fark ediyorsunuz. Kendi yemeklerinizi hazırlayacağınız için, pişireceğiniz yemekleri seçmenin yanı sıra bu konuda da tasarruf etmiş olursunuz. Elbette bu bütçeye kamp alanları gibi yakıt masraflarını da eklemesi gerekecek ama sonuçta karavan tatilleri çok daha ucuz bir seçenek olacak.

AİLELER İÇİN İDEAL

Karavanla seyahat etmenin, özellikle çocuklu aileler için birçok avantajı vardır. Çocukları eğlendirmek kolaydır ve dinlenmeleri gerektiğinde her zaman yakınlarda bir yatak bulunur. Film izleyebilir, birbirleriyle oyun oynayabilir, çizebilir vb. Seçenekler listesi çok geniştir çünkü en sevdikleri oyuncaklar veya oyunlar gibi yolculuk için ihtiyaç duydukları her şeyi alabilirler. Ayrıca, çocukların kendi alanlarına sahip olmalarını, isterlerse oyun oynamalarını veya sadece şekerleme yapmalarını sağlayan sürgülü kapılar seçeneğine de sahiptirler.